Eflani İçin Veteriner ve Tekniker Arıyoruz

Eflani-Barinak-Ic-2-Small

Eflani’de üreticilerimizin inekleri artık süt vermeye başladı. Her taraf buzağı dolu. Bu sevimli ve verimli ineklerin sağlık, beslenme ve bakımları konularında çalışmak üzere bize katılacak veterinerler, veteriner teknisyenleri, zooteknistler arıyoruz. Bu görevler Eflani’de yaşamayı ve hayvanlarla fiilen ilgilenmeyi gerektiriyor. Yani masa başından, uzaktan yapılacak işler değil. Türkiye’nin en iddialı hayvancılık projelerinden birinde çalışmak istiyorsanız, hemen bize bir mesaj gönderin ya da temasa geçin.

Muş’ta LaleBahar

Lalebahar-2012-Poster

Baharın gelmesiyle Alparslan Tarım İşletmesi’nde laleler açmaya başladı. Geçen seneye göre daha yoğun olarak çıkan laleler bizi sevindirdi. Laleleri görmek isteyenler için işletme içindeki lale alanları 12 ve 13 Mayıs tarihlerinde 9:00-17:00 saatleri arasında ziyarete açık olacak. Yolunuz düşer de bizi ziyaret ederseniz çok seviniriz.

Web Sitemiz Yayında

Hasat

Sonunda web sitemizi kullanıma açtık. Sabrınız için teşekkürler. Siteyle ilgili her türlü öneri ve eleştirinizi web@berce.com.tr adresine gönderebilirsiniz.

Site içeriği yenilendikçe haberdar olmak isterseniz, lütfen Bizi Nasıl Takip Edebilirsiniz sayfamıza bir göz atın.